Články - Jiří  Nymburský

On line přihlašování modelů

05.02.2019

Zdravím všechny patlalky a patlaly !

Otevřeli jsme přihlašovací systém a dali k dispozici prostor na našich stránkách i dalším pořadatelům soutěží CPM z.s. Právě běží registrace modelů na soutěž do Brna, v březnu spustíme totéž pro Ostravu, a bude-li zájem, mohou se zde registrovat modely i na další soutěže.

Lepič Jirka

 

Papírová Růže 2018

30.05.2018
obrázek k článku: Papírová Růže 2018

Soutěžní výstava papírových modelů nazvaná Papírová Růže 2018 je za námi. Hodnocení průběhu soutěže a samotné výstavy nechám na jiných, abych zde zbytečně nešířil samochválu.

Zde je jen několik statistických údajů: registrovaných modelů bylo 243 od 86 modelářů z 13 modelářských klubů z ČR a Polska. Hodnocení zvládla dvacítka rozhodčích v pátek večer asi za dvě hodiny.

V sobotu ráno nás navštívil starosta města pan Mrvka a spolu s autorem Ondrou Hejlem slavnostně pokřtil novou vystřihovánku budovy Staré radnice z J. Hradce.

Závěrem chci poděkovat všem členům klubu, rodinným příslušníkům, kamarádkám a kamarádům kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu soutěže. Vedení DDM J. Hradec za poskytnutí prostor, mediálním partnerům - JHTV, hradeczije.cz, infocentru města a měsíčníku Neon za zveřejnění upoutávek na naši soutěž.

Doufám že se opět za rok sejdeme u 12. ročníku Papírové Růže která by měla býr předběžně 24. -  25. května 2019 !

Jirka
 


 spuštěno 21.3.2018